Dienos centras Marijampolėje

Nuo šių metų balandžio 6 d. Marijampolėje duris atvėrė VšĮ “Lietuvos reabilitacijos ir slaugos centro” įsteigtas naujas “Senjorų avilio dienos socialinės globos centras”, kuriame yra laukiami visi senyvo amžiaus asmenys ir suaugusieji bei senyvo amžiaus asmenys su sunkia negalia.

Dienos socialinės globos centre asmenims bus teikiamos laisvalaikio ir užimtumo, savarankiškumo, socialinių ir komunikacinių įgūdžių ugdymo, sveikatinimo, maitinimo ir kt. paslaugos. Čia kiekvienam atėjusiajam bus sudaromos sąlygos saviraiškai, savo sugebėjimų ir pomėgių realizavimui bei geram laiko praleidimui. Tai vieta, kurioje nė vienas nesijaus vienišas, čia bus sudaroma teigiama emocinė aplinka bei užtikrinami pasitikėjimu ir pagarba grįsti santykiai.

Į dienos socialinės globos centrą žmogus gali patekti su asmeniniu finansavimu arba kreipdamasis į savo seniūniją pagal gyvenamąją vietą ir pristatęs reikiamus dokumentus bei gavęs teigiamą savivaldybės sprendimą dėl dienos socialinės globos finansavimo.

Maloniai laukiame visų senyvo amžiaus ir suaugusiųjų bei senyvo amžiaus asmenų su sunkia negalia mūsų dienos socialinės globos centre. Juk tik kartu prasmingai praleistas laikas praturtina mūsų gyvenimą.

Mielai atsakysime į iškilusius klausimus tel. +370 681 11147 arba el. p. dienoscentras@lrsc.lt