Dienos centras Vilniuje

Nuo šių metų birželio 7 d. Vilniuje duris atvėrė VšĮ “Atviros visuomenės forumo” įsteigtas naujas “Senjorų avilio dienos socialinės globos centras”, kuriame yra laukiami visi senyvo amžiaus asmenys ir suaugusieji bei senyvo amžiaus asmenys su sunkia negalia.

Dienos socialinės globos centre asmenims bus teikiamos sveikatos priežiūros paslaugos, pagalba buityje ir pagalba užtikrinant asmens higieną, maitinimas, esamų ir naujų socialinių įgūdžių lavinimas, komunikacinių gebėjimų tobulinimas, psichologo konsultacijos, poilsio užtikrinimas, sveiko senėjimo skatinimas, laisvalaikio ir užimtumo organizavimas. Tai vieta, kurioje nė vienas nesijaus vienišas, čia bus sudaroma teigiama emocinė aplinka bei užtikrinami pasitikėjimu ir pagarba grįsti santykiai.

Į dienos socialinės globos centrą žmogus gali patekti su asmeniniu finansavimu arba kreipdamasis į savo seniūniją pagal gyvenamąją vietą ir pristatęs reikiamus dokumentus bei gavęs teigiamą savivaldybės sprendimą dėl dienos socialinės globos finansavimo.

Maloniai laukiame visų senyvo amžiaus ir suaugusiųjų bei senyvo amžiaus asmenų su sunkia negalia mūsų dienos socialinės globos centre. Juk tik kartu prasmingai praleistas laikas praturtina mūsų gyvenimą.

Mielai atsakysime į iškilusius klausimus tel. +370 700 44777 arba el. p. globa@senjoruavilys.lt