Senjorų avilio Dienos centro veiklos kviečia prisijungti visus senjorus

Senjorų avilyje dirbantys užimtumo specialistai kviečia į veiklas prisijungti visus senjorus. Veiklos vyks kasdien darbo dienomis nuo spalio 18 iki lapkričio 30 dienos nuo 10:30 iki 15:30.  Pasirinkite Jums mielą veiklą apačioje nurodytame sąraše ir junkitės. Dalyvavimas galimas ir be registracijos!

Meno užsiėmimai. Pasimėgaukime muzika, daile, lipdymu ir kitomis meno formomis. Tai laikas vaizduotei lavinti, atsipalaiduoti ir sukurti kažką gražaus bei sau brangaus.
Pirmadieniais 13.15 val.  ir 14.30 val.

Mankšta. Pasirūpinkime savo geresne savijauta – judėkime kartu! Svarbu pasiimti patogią sportinę aprangą, avalynę bei gerą nuotaiką 🙂

Antradieniais – 13.15 val.; Ketvirtadieniais ir  Penktadieniais – 10.30 val.;

Sielos koliažas. Tai smagus, lengvas, kūrybiškas būdas susisiekti su savo vidine išmintimi, pažadinti kūrybiškumą ir atsipalaiduoti kuriant meninius koliažus.

Antradieniais –  14.30 val.;

Skaitovų klubas. Skirtas žmonėms, mėgstantiems skaityti, kurti, deklamuoti. Galite atsinešti savo kūrybos eilių ar pamąstymų, bei mėgstamą knygą, kurią galėtume kartu paskaityti.

Ketvirtadieniais – 11.45 val.;

Stalo žaidimų klubas. Skirtas visiems, kas nori smagiai, jaukiai praleisti laiką bei pamankštinti savo smegenis žaidimų, protmūšių bei galvosūkių pagalba.

Penktadieniais – 11.45 val.;

Piešimas. Pamėginkime pabūti dailininkais, nes piešti gali visi! Užsiėmimo metu kiekvienas pagal savo sugebėjimus atkartosim įvairių dailininkų darbus.

Pirmadieniais  – 10.30 val. ir 11.45 val.;

Rankdarbiai. Šio užsiėmimo metu kursime atvirutes ateinančioms šventėms, gaminsim dovanų popierių ir kurybiškai leisim laiką.

Antradieniais 10.30 val ir 11.45 val.;

Trečiadieniais 13.15 val. ir 14.30 val.;

Iš gamtos. Šakelės, medžių lapais puikiai tinka kūrybai. Susitikimo metu gaminsim įvairius dalykus ( vainikus, dekoracijas ir kt.)

Trečiadieniais – 10.30 val. ir 11.45val.;

Nėrimas. Mokysimės naujų technikų, raštų.

Ketvirtadieniais – 13.15 val. ir 14.30 val.;

Mezgimo ratas. Susitikimo metu dalinamės savo žiniomis, mokysimės netik iš knygų bet ir vieni iš kitų.

Penktadieniais – 13.15 val. ir 14.30 val.;

FOTO iš Dailės terapijos vasaros užsiėmimų.