Senjorų avilys jau gavo Kalėdinę dovaną

Vilnius – pirmoji Baltijos šalių sostinė, turinti savo miesto dovanų kortelę. Šiuo metu kortele atsiskaityti galima beveik 200 partnerių paslaugų teikimo vietų. Didžiausią dalį sudaro restoranai, kultūros įstaigos ir įvairių pramogų teikėjai. Kortelės tikslas – ne tik skatinti turizmą, bet ir aukojimą: dalis gautų lėšų skiriama socialiniam projektui „Senjorų avilys“.

Šiuo metu dovanų kortelę galima įsigyti „Gera dovana“ fizinėse parduotuvėse, ir „Pegasas“ knygynuose bei internetu www.geradovana.lt. Kortelės vertę klientas gali pasirinkti nuo 10 Eur iki 150 Eur, 1 cento tikslumu. Daugiau informacijos apie Vilniaus miesto dovanų kortelę rasite http://vilnius.loyalhub.lt/.


ŠIRDINGAI DĖKOJAME Vilniaus miesto savivaldybei, ten dirbantiems ir gerus darbus darantiems žmonėms, įmonės „Gera dovana” kolektyvui, visoms įmonėms ir kiekvienam asmeniškai, prisidėjusiems prie šios dovanos.
Labai tikimės miestiečių palaikymo – įsigydami Vilniaus miesto dovanų kortelę pasirūpinsite ne tik savo artimaisiais, bet ir sostinės senjorais.

https://vilnius.lt/lt/2019/12/19/vilnius-pirmoji-baltijos-saliu-sostine-turinti-savo-miesto-dovanu-kortele/?fbclid=IwAR3tTBu294wNkaqLhu5Fo3Wgow0rlJJ0luTusHVSqN8vat3mrxEZG8CaDv4