Užimtumo skyrius

Kokias paslaugas teikia?

Užimtumo centras siūlo įvairias nemokamas veiklas vyresnio amžiaus žmonėms. Kiekvienais metais veiklos gali skirtis priklausomai nuo vykdomų projektų, savanoriškai prisidedančių ar bendradarbiaujančių asmenų ir organizacijų iniciatyvų. Veiklos apima sporto, meninių ir terapinių užsiėmimų, mokymų, renginių sritis.

Kas gali pasinaudoti?

Užimtumo centre yra laukiami visi vyresnio amžiaus žmonės (55+ metai), gyvenantys Vilniuje ar aplink ir galintys savarankiškai atvykti į pasirinktas veiklas.

Užimtumo skyrius

Visi, norintys dalyvauti užsiėmimuose, turi būti užsiregistravę „Senjorų avilyje“. Registracija vykdoma užpildant anketą, kurioje yra pateikiami pagrindiniai asmens duomenys ir pažymima, kokie užsiėmimai yra aktualūs*. Pagal pažymėtus pomėgius lankytojai gauna žinutes apie tuo metu prasidedančias veiklas ir turi galimybę iš karto į jas užregistruoti skambučiu.

*Užpildyti anketą galima atvykus gyvai į „Senjorų avilį“ arba atsiuntus pilnai užpildytą dokumentą el. paštu avilys@senjoruavilys.lt. (Registracijos anketą galite parsisiųsti paspaudę mygtuką apačioje). 

Naujienos

LRT Reportažą apie Senjorų Avilio veiklas galite pažiūrėti paspaudę mygtuką apačioje: