Pasitinkant Vilniaus gimtadienį – nemokamos dovanų kūrimo dirbtuvės

Kuo pradžiuginti Vilnių 700 gimtadienio proga? Klausimas keblus, bet atsakymas aiškus – kūrybiškumu! Kviečiame kurti dovanas Vilniui, suteikiant naują galimybę nebereikalingiems daiktams ir išradingai sukomponuojant ženklą „700“.

Tai gali būti ir atvirukas, puoštas pieštuko drožlėmis, ir paveikslas, sukomponuotas iš žemėlapių ir autobuso bilietų, ir pagalvėlė ar marškinėliai, dekoruoti pavienėmis sagomis – neribojame Jūsų vaizduotės! Apibrėžiame tik dydį ir spalvą – kūrinys turėtų tilpti į dėžę, kurios kraštinės – 70x70x70 cm, o ženklas „700“ – dominuoti baltame fone.

„Kurti iš to, kas tapę nebereikalinga – smagu ir prasminga. Pasistengus, rezultatas gali tapti šaunia dovana, ne veltui sakoma, kad kas vienam – šiukšlė, kitam – lobis. Svarbiausia yra atsirinkti, kokios atliekos labiausiai įkvepia kūrybai“, – pataria Simonas Sonkinas, įspūdingais dirbiniais paverčiantis sulūžusias riedlentes.

Nyku kurti vienam? Užsiregistruokite ir atvykite į nemokamas DĖK’ui dirbtuves, kurios nuo gruodžio 1 dienos iki sausio 15-osios vyks dviejose stotelėse „DĖK’ui“ Vilniuje ir DĖK’ui medžio dirbtuvėse „Senjorų avilyje“.

Registracija ir adresai: https://forms.gle/ESxwGLANfGdD5WBx8

„Vilnius yra tikras įkvėpimo šaltinis. Tikiu, ne tik man. Jis duoda supratimą apie kūrybingumą, laisvę, polėkį, yra jaunas, net sulaukęs 700 metų. Atsidėkokime šiam didingam miestui tuo pačiu – savo vaizduote, kūrybiškumu, bendruomenišku. Kviečiu kurti, atrodytų, iš nieko, savo rankomis, neperkant ir prisijungti prie šios DĖK’ingumo šventės“, – sako Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centro vadovas Tomas Vaitkevičius.

Savarankiškai atliktus darbus kviečiame pristatyti iki 2023 m. sausio 16 d. Jums patogiu adresu ir laiku:

– Į DĖK’ui stotelę Tuskulėnų g. 39 nuo antradienio iki penktadienio  13.00 – 18.00 val.

–  Į DĖK’ui galeriją Klaipėdos g. 2  nuo antradienio iki penktadienio  12.00 – 18.00 val.

– Į DĖK’ui dirbtuves Senjorų avilyje Kubiliaus g. 2. nuo pirmadienio iki penktadienio  9.00 – 17.00 val.

–   Į UAB „VAATC” Lvivo g. 89-75 nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 8.00 – 16.00 val.

Keliais sakiniais, ant atskiro lapo pristatykite kūrinio idėją bei pasirinktą techniką. Darbus saugiai supakuokite, nurodydami „Vilnius 700“ ir autoriaus vardą bei kontaktinius duomenis (tai nėra privaloma).

Sausio 25-ąją, Vilniaus 700-ojo gimtadienio dieną, DĖK’ui galerijoje Klaipėdos g. 2 Vilniuje, originaliausi darbai bus pristatomi mėnesį truksiančioje parodoje, įamžinti parodai skirtame kataloge, o vėliau pasiūlyti labdaringame DĖK’ui aukcione.

Dešimties įspūdingiausių darbų autorių laukia ir VAATC bei Vilniaus miesto savivaldybės įsteigtos praktiškos dovanos.