Vilniaus „Senjorų avilys“ – jau turi patalpas

Gegužės 29 dieną “Vilniaus savivaldybė”  patalpos perdavė veiklos startui. Senjorų hub‘as pradės veikti per artimiausius mėnesius kai bus padarytas remontas, o galutinai atsivers per 12 mėnesių. 

Susirinkusius vilniečius bei žurnalistus pasveikino ir su būsimu užimtumo centru susipažinti kvietė Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius ir “Senjorų avilio” komanda.

Po metų antrajame pastato aukšte planuojama pradėti teikti trumpalaikės socialinės globos paslaugas, kur senjorai  galės gauti kompleksinę, nuolatinės specialistų priežiūros reikalaujančią  pagalbą. Tokios „atokvėpio“  paslaugos reikalingos ne vien krizių atvejais, neretai šeimos nariams, globėjams, rūpintojams tokios paslaugos prireikia laikinai (kelioms paroms ar darbo savaitei) dėl tam tikrų priežasčių (ligos, komandiruotės, atostogų, šeimos ar darbo įsipareigojimų ir kt.). Čia bus galima apsistoti iki 6 mėn., o vienu metu galės laikinai gyventi iki 100 senjorų. Tai – pirmoji tokio pobūdžio senjorus bendrai veiklai burianti vieta Vilniuje.

Parašykite komentarą