UŽSIĖMIMŲ TVARKARAŠTIS (vasario mėn.)
Užsiėmimai, kurie kartojasi kiekvieną savaitę.
Į visus užsiėmimus yra reikalinga registracija, nebent tai savarankiškas senjorų užsiėmimas.
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
09:00 |
Stalo tenisas
– Visą dieną |
Stalo tenisas
– Visą dieną |
Pusryčiai su eilėraščiu
–
Stalo tenisas
– Visą dieną |
Stalo tenisas
– Visą dieną |
|
09:15 | |||||
09:30 |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 1 gr. pradedantieji. |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas Pasirodymų šokių grupė |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 1 gr. pradedantieji. |
||
09:45 | |||||
10:00 |
Žaidimai
–
Kineziterapija
– |
Muzikos terapija
– su meno terapiaute Snieguole
Kineziterapija
–
Stalo žaidimai
– 1grupė, užsiėmimo vadovas Valerij |
Šokio terapija (poroms)
– su trenere Viktorija (2gr.)
Žaidimai
– |
Muzikos terapija
– su meno terapiaute Snieguole
Kineziterapija
–
Stalo žaidimai
– 2grupė, užsiėmimo vadovas Valrij |
Šokio terapija (poroms)
– su trenere Viktorija (1gr.)
Žaidimai
–
Kineziterapija
– |
10:15 | |||||
10:30 |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 2 gr. pažengę |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 2gr. pažengę |
|||
10:45 | |||||
11:00 |
Anglų kalba
– su lektore Birute |
Etno dirbtuvės
– 1gr. su lektore Ramune
Pirštinių siuvinėjimas II gr.
– Su Egle Gile (1 užsiėmimas) |
Anglų kalba
– su lektore Birute
Savarankiška tapyba
– Danguolė (868542655)
Žaislų nėrimas
– su užsiėmimo vadove Rugile (Oxsi Lėlės) |
Savarankiška tapyba
–
Mezgimo klubas
– su Rita |
|
11:15 | |||||
11:30 |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 3 gr. pradedantieji |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 3gr. pradedantieji |
|||
11:45 | |||||
12:00 |
Tapyba su Rimvidu
– su Rimvydu |
||||
12:15 | |||||
12:30 |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 4 gr. pažengę |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 4 gr. pažengę |
|||
12:45 | |||||
13:00 |
"Prisiminimų popietė"
– Grupinė konsultacija su psichologe |
"Prisiminimų popietė"
– Grupinė konsultacija su psichologe |
Individualios Psichologo konsultacijos
– Individualios Psichologo konsultacijos ir/arba išvykos su gyventojais |
Individualios Psichologo konsultacijos
– Individualios psichologo konsultacijos gyventojams/šeimos nariams |
|
13:15 |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 5 gr. pradedantieji |
Pilatesas
– 2gr. su Trenere Agne |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 5gr. pradedantieji |
Pilatesas
– 1gr su trenere Agne |
|
13:30 |
Etno dirbtuvės
– 2gr. su lektore Ramune |
||||
13:45 | |||||
14:00 |
Anglų kalba
– su lektore Rita |
Kineziterapija
– |
Anglų kalba
– su lektore Rita |
||
14:15 | |||||
14:30 | |||||
14:45 | |||||
15:00 |
Žirgų terapija
– su poniuke Mistika |
Pilates su BOSU
– su trenere Irina 1gr. |
Žirgų terapija
– su poniuke Mistika |
||
15:15 | |||||
15:30 | |||||
15:45 | |||||
16:00 |
Pilates su BOSU
– su trenere Irina 2gr. |
||||
16:15 | |||||
16:30 | |||||
16:45 | |||||
17:00 |
Zumba
– (pirmas) |
||||
17:15 | |||||
17:30 | |||||
17:45 | |||||
18:00 | |||||
18:15 | |||||
18:30 | |||||
18:45 | |||||
19:00 | |||||
19:15 | |||||
19:30 | |||||
19:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
09:00 |
Stalo tenisas
– Visą dieną |
Stalo tenisas
– Visą dieną |
Stalo tenisas
– Visą dieną |
Stalo tenisas
– Visą dieną |
|
09:15 | |||||
09:30 | |||||
09:45 | |||||
10:00 | |||||
10:15 | |||||
10:30 | |||||
10:45 | |||||
11:00 | |||||
11:15 | |||||
11:30 | |||||
11:45 | |||||
12:00 | |||||
12:15 | |||||
12:30 | |||||
12:45 | |||||
13:00 | |||||
13:15 | |||||
13:30 | |||||
13:45 | |||||
14:00 | |||||
14:15 | |||||
14:30 | |||||
14:45 | |||||
15:00 | |||||
15:15 | |||||
15:30 | |||||
15:45 | |||||
16:00 | |||||
16:15 | |||||
16:30 | |||||
16:45 | |||||
17:00 | |||||
17:15 | |||||
17:30 | |||||
17:45 | |||||
18:00 | |||||
18:15 | |||||
18:30 | |||||
18:45 | |||||
19:00 | |||||
19:15 | |||||
19:30 | |||||
19:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
10:00 |
Žaidimai
– |
Žaidimai
– |
Žaidimai
– |
||
10:15 | |||||
10:30 | |||||
10:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
10:00 |
Kineziterapija
– |
Kineziterapija
– |
Kineziterapija
– |
Kineziterapija
– |
|
10:15 | |||||
10:30 | |||||
10:45 | |||||
11:00 | |||||
11:15 | |||||
11:30 | |||||
11:45 | |||||
12:00 | |||||
12:15 | |||||
12:30 | |||||
12:45 | |||||
14:00 |
Kineziterapija
– |
||||
14:15 | |||||
14:30 | |||||
14:45 | |||||
15:00 | |||||
15:15 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
11:00 |
Anglų kalba
– su lektore Birute |
Anglų kalba
– su lektore Birute |
|||
11:15 | |||||
11:30 | |||||
11:45 | |||||
14:00 |
Anglų kalba
– su lektore Rita |
Anglų kalba
– su lektore Rita |
|||
14:15 | |||||
14:30 | |||||
14:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
12:00 |
Tapyba su Rimvidu
– su Rimvydu |
||||
12:15 | |||||
12:30 | |||||
12:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
13:00 |
"Prisiminimų popietė"
– Grupinė konsultacija su psichologe |
"Prisiminimų popietė"
– Grupinė konsultacija su psichologe |
|||
13:15 | |||||
13:30 | |||||
13:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
09:30 |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 1 gr. pradedantieji. |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas Pasirodymų šokių grupė |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 1 gr. pradedantieji. |
||
09:45 | |||||
10:00 | |||||
10:15 | |||||
10:30 |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 2 gr. pažengę |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 2gr. pažengę |
|||
10:45 | |||||
11:00 | |||||
11:15 | |||||
11:30 |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 3 gr. pradedantieji |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 3gr. pradedantieji |
|||
11:45 | |||||
12:00 | |||||
12:15 | |||||
12:30 |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 4 gr. pažengę |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 4 gr. pažengę |
|||
12:45 | |||||
13:00 | |||||
13:15 |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 5 gr. pradedantieji |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 5gr. pradedantieji |
|||
13:30 | |||||
13:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
10:00 |
Muzikos terapija
– su meno terapiaute Snieguole |
Muzikos terapija
– su meno terapiaute Snieguole |
|||
10:15 | |||||
10:30 | |||||
10:45 | |||||
11:00 | |||||
11:15 | |||||
11:30 | |||||
11:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
10:00 |
Stalo žaidimai
– 1grupė, užsiėmimo vadovas Valerij |
Stalo žaidimai
– 2grupė, užsiėmimo vadovas Valrij |
|||
10:15 | |||||
10:30 | |||||
10:45 | |||||
11:00 | |||||
11:15 | |||||
11:30 | |||||
11:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
11:00 |
Etno dirbtuvės
– 1gr. su lektore Ramune |
||||
11:15 | |||||
11:30 | |||||
11:45 | |||||
13:30 |
Etno dirbtuvės
– 2gr. su lektore Ramune |
||||
13:45 | |||||
14:00 | |||||
14:15 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
11:00 |
Pirštinių siuvinėjimas II gr.
– Su Egle Gile (1 užsiėmimas) |
||||
11:15 | |||||
11:30 | |||||
11:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
09:00 |
Pusryčiai su eilėraščiu
– |
||||
09:15 | |||||
09:30 | |||||
09:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
10:00 |
Šokio terapija (poroms)
– su trenere Viktorija (2gr.) |
Šokio terapija (poroms)
– su trenere Viktorija (1gr.) |
|||
10:15 | |||||
10:30 | |||||
10:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
11:00 |
Savarankiška tapyba
– Danguolė (868542655) |
Savarankiška tapyba
– |
|||
11:15 | |||||
11:30 | |||||
11:45 | |||||
12:00 | |||||
12:15 | |||||
12:30 | |||||
12:45 | |||||
13:00 | |||||
13:15 | |||||
13:30 | |||||
13:45 | |||||
14:00 | |||||
14:15 | |||||
14:30 | |||||
14:45 | |||||
15:00 | |||||
15:15 | |||||
15:30 | |||||
15:45 | |||||
16:00 | |||||
16:15 | |||||
16:30 | |||||
16:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
11:00 |
Žaislų nėrimas
– su užsiėmimo vadove Rugile (Oxsi Lėlės) |
||||
11:15 | |||||
11:30 | |||||
11:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
13:15 |
Pilatesas
– 2gr. su Trenere Agne |
Pilatesas
– 1gr su trenere Agne |
|||
13:30 | |||||
13:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
15:00 |
Žirgų terapija
– su poniuke Mistika |
Žirgų terapija
– su poniuke Mistika |
|||
15:15 | |||||
15:30 | |||||
15:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
13:00 |
Individualios Psichologo konsultacijos
– Individualios Psichologo konsultacijos ir/arba išvykos su gyventojais |
Individualios Psichologo konsultacijos
– Individualios psichologo konsultacijos gyventojams/šeimos nariams |
|||
13:15 | |||||
13:30 | |||||
13:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
15:00 |
Pilates su BOSU
– su trenere Irina 1gr. |
||||
15:15 | |||||
15:30 | |||||
15:45 | |||||
16:00 |
Pilates su BOSU
– su trenere Irina 2gr. |
||||
16:15 | |||||
16:30 | |||||
16:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
17:00 |
Zumba
– (pirmas) |
||||
17:15 | |||||
17:30 | |||||
17:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
11:00 |
Mezgimo klubas
– su Rita |
||||
11:15 | |||||
11:30 | |||||
11:45 |
Pirmadienis
-
Stalo tenisas
–
Visą dieną
-
Žaidimai
–
-
Kineziterapija
–
-
Anglų kalba
–
su lektore Birute
-
Tapyba su Rimvidu
–
su Rimvydu
-
"Prisiminimų popietė"
–
Grupinė konsultacija su psichologe
Antradienis
-
Stalo tenisas
–
Visą dieną
-
Linijiniai šokiai
–
Subtitlas
1 gr. pradedantieji.
-
Muzikos terapija
–
su meno terapiaute Snieguole
-
Kineziterapija
–
-
Stalo žaidimai
–
1grupė, užsiėmimo vadovas Valerij
-
Linijiniai šokiai
–
Subtitlas
2 gr. pažengę
-
Etno dirbtuvės
–
1gr. su lektore Ramune
-
Pirštinių siuvinėjimas II gr.
–
Su Egle Gile (1 užsiėmimas)
-
Linijiniai šokiai
–
Subtitlas
3 gr. pradedantieji
-
Linijiniai šokiai
–
Subtitlas
4 gr. pažengę
-
"Prisiminimų popietė"
–
Grupinė konsultacija su psichologe
-
Linijiniai šokiai
–
Subtitlas
5 gr. pradedantieji
-
Etno dirbtuvės
–
2gr. su lektore Ramune
-
Anglų kalba
–
su lektore Rita
Trečiadienis
-
Pusryčiai su eilėraščiu
–
-
Stalo tenisas
–
Visą dieną
-
Linijiniai šokiai
–
Subtitlas
Pasirodymų šokių grupė
-
Šokio terapija (poroms)
–
su trenere Viktorija (2gr.)
-
Žaidimai
–
-
Anglų kalba
–
su lektore Birute
-
Savarankiška tapyba
–
Danguolė (868542655)
-
Žaislų nėrimas
–
su užsiėmimo vadove Rugile (Oxsi Lėlės)
-
Pilatesas
–
2gr. su Trenere Agne
-
Kineziterapija
–
-
Žirgų terapija
–
su poniuke Mistika
Ketvirtadienis
-
Stalo tenisas
–
Visą dieną
-
Linijiniai šokiai
–
Subtitlas
1 gr. pradedantieji.
-
Muzikos terapija
–
su meno terapiaute Snieguole
-
Kineziterapija
–
-
Stalo žaidimai
–
2grupė, užsiėmimo vadovas Valrij
-
Linijiniai šokiai
–
Subtitlas
2gr. pažengę
-
Linijiniai šokiai
–
Subtitlas
3gr. pradedantieji
-
Linijiniai šokiai
–
Subtitlas
4 gr. pažengę
-
Individualios Psichologo konsultacijos
–
Individualios Psichologo konsultacijos ir/arba išvykos su gyventojais
-
Linijiniai šokiai
–
Subtitlas
5gr. pradedantieji
-
Anglų kalba
–
su lektore Rita
-
Pilates su BOSU
–
su trenere Irina 1gr.
-
Pilates su BOSU
–
su trenere Irina 2gr.
-
Zumba
–
(pirmas)
Penktadienis
-
Šokio terapija (poroms)
–
su trenere Viktorija (1gr.)
-
Žaidimai
–
-
Kineziterapija
–
-
Savarankiška tapyba
–
-
Mezgimo klubas
–
su Rita
-
Individualios Psichologo konsultacijos
–
Individualios psichologo konsultacijos gyventojams/šeimos nariams
-
Pilatesas
–
1gr su trenere Agne
-
Žirgų terapija
–
su poniuke Mistika
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
09:00 |
Stalo tenisas
– Visą dieną |
Stalo tenisas
– Visą dieną |
Pusryčiai su eilėraščiu
–
Stalo tenisas
– Visą dieną |
Stalo tenisas
– Visą dieną |
|
09:15 | |||||
09:30 |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 1 gr. pradedantieji. |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas Pasirodymų šokių grupė |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 1 gr. pradedantieji. |
||
09:45 | |||||
10:00 |
Žaidimai
–
Kineziterapija
– |
Muzikos terapija
– su meno terapiaute Snieguole
Kineziterapija
–
Stalo žaidimai
– 1grupė, užsiėmimo vadovas Valerij |
Šokio terapija (poroms)
– su trenere Viktorija (2gr.)
Žaidimai
– |
Muzikos terapija
– su meno terapiaute Snieguole
Kineziterapija
–
Stalo žaidimai
– 2grupė, užsiėmimo vadovas Valrij |
Šokio terapija (poroms)
– su trenere Viktorija (1gr.)
Žaidimai
–
Kineziterapija
– |
10:15 | |||||
10:30 |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 2 gr. pažengę |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 2gr. pažengę |
|||
10:45 | |||||
11:00 |
Anglų kalba
– su lektore Birute |
Etno dirbtuvės
– 1gr. su lektore Ramune
Pirštinių siuvinėjimas II gr.
– Su Egle Gile (1 užsiėmimas) |
Anglų kalba
– su lektore Birute
Savarankiška tapyba
– Danguolė (868542655)
Žaislų nėrimas
– su užsiėmimo vadove Rugile (Oxsi Lėlės) |
Savarankiška tapyba
–
Mezgimo klubas
– su Rita |
|
11:15 | |||||
11:30 |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 3 gr. pradedantieji |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 3gr. pradedantieji |
|||
11:45 | |||||
12:00 |
Tapyba su Rimvidu
– su Rimvydu |
||||
12:15 | |||||
12:30 |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 4 gr. pažengę |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 4 gr. pažengę |
|||
12:45 | |||||
13:00 |
"Prisiminimų popietė"
– Grupinė konsultacija su psichologe |
"Prisiminimų popietė"
– Grupinė konsultacija su psichologe |
Individualios Psichologo konsultacijos
– Individualios Psichologo konsultacijos ir/arba išvykos su gyventojais |
Individualios Psichologo konsultacijos
– Individualios psichologo konsultacijos gyventojams/šeimos nariams |
|
13:15 |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 5 gr. pradedantieji |
Pilatesas
– 2gr. su Trenere Agne |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 5gr. pradedantieji |
Pilatesas
– 1gr su trenere Agne |
|
13:30 |
Etno dirbtuvės
– 2gr. su lektore Ramune |
||||
13:45 | |||||
14:00 |
Anglų kalba
– su lektore Rita |
Kineziterapija
– |
Anglų kalba
– su lektore Rita |
||
14:15 | |||||
14:30 | |||||
14:45 | |||||
15:00 |
Žirgų terapija
– su poniuke Mistika |
Pilates su BOSU
– su trenere Irina 1gr. |
Žirgų terapija
– su poniuke Mistika |
||
15:15 | |||||
15:30 | |||||
15:45 | |||||
16:00 |
Pilates su BOSU
– su trenere Irina 2gr. |
||||
16:15 | |||||
16:30 | |||||
16:45 | |||||
17:00 |
Zumba
– (pirmas) |
||||
17:15 | |||||
17:30 | |||||
17:45 | |||||
18:00 | |||||
18:15 | |||||
18:30 | |||||
18:45 | |||||
19:00 | |||||
19:15 | |||||
19:30 | |||||
19:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
09:00 |
Stalo tenisas
– Visą dieną |
Stalo tenisas
– Visą dieną |
Stalo tenisas
– Visą dieną |
Stalo tenisas
– Visą dieną |
|
09:15 | |||||
09:30 | |||||
09:45 | |||||
10:00 | |||||
10:15 | |||||
10:30 | |||||
10:45 | |||||
11:00 | |||||
11:15 | |||||
11:30 | |||||
11:45 | |||||
12:00 | |||||
12:15 | |||||
12:30 | |||||
12:45 | |||||
13:00 | |||||
13:15 | |||||
13:30 | |||||
13:45 | |||||
14:00 | |||||
14:15 | |||||
14:30 | |||||
14:45 | |||||
15:00 | |||||
15:15 | |||||
15:30 | |||||
15:45 | |||||
16:00 | |||||
16:15 | |||||
16:30 | |||||
16:45 | |||||
17:00 | |||||
17:15 | |||||
17:30 | |||||
17:45 | |||||
18:00 | |||||
18:15 | |||||
18:30 | |||||
18:45 | |||||
19:00 | |||||
19:15 | |||||
19:30 | |||||
19:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
10:00 |
Žaidimai
– |
Žaidimai
– |
Žaidimai
– |
||
10:15 | |||||
10:30 | |||||
10:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
10:00 |
Kineziterapija
– |
Kineziterapija
– |
Kineziterapija
– |
Kineziterapija
– |
|
10:15 | |||||
10:30 | |||||
10:45 | |||||
11:00 | |||||
11:15 | |||||
11:30 | |||||
11:45 | |||||
12:00 | |||||
12:15 | |||||
12:30 | |||||
12:45 | |||||
14:00 |
Kineziterapija
– |
||||
14:15 | |||||
14:30 | |||||
14:45 | |||||
15:00 | |||||
15:15 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
11:00 |
Anglų kalba
– su lektore Birute |
Anglų kalba
– su lektore Birute |
|||
11:15 | |||||
11:30 | |||||
11:45 | |||||
14:00 |
Anglų kalba
– su lektore Rita |
Anglų kalba
– su lektore Rita |
|||
14:15 | |||||
14:30 | |||||
14:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
12:00 |
Tapyba su Rimvidu
– su Rimvydu |
||||
12:15 | |||||
12:30 | |||||
12:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
13:00 |
"Prisiminimų popietė"
– Grupinė konsultacija su psichologe |
"Prisiminimų popietė"
– Grupinė konsultacija su psichologe |
|||
13:15 | |||||
13:30 | |||||
13:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
09:30 |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 1 gr. pradedantieji. |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas Pasirodymų šokių grupė |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 1 gr. pradedantieji. |
||
09:45 | |||||
10:00 | |||||
10:15 | |||||
10:30 |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 2 gr. pažengę |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 2gr. pažengę |
|||
10:45 | |||||
11:00 | |||||
11:15 | |||||
11:30 |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 3 gr. pradedantieji |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 3gr. pradedantieji |
|||
11:45 | |||||
12:00 | |||||
12:15 | |||||
12:30 |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 4 gr. pažengę |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 4 gr. pažengę |
|||
12:45 | |||||
13:00 | |||||
13:15 |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 5 gr. pradedantieji |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 5gr. pradedantieji |
|||
13:30 | |||||
13:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
10:00 |
Muzikos terapija
– su meno terapiaute Snieguole |
Muzikos terapija
– su meno terapiaute Snieguole |
|||
10:15 | |||||
10:30 | |||||
10:45 | |||||
11:00 | |||||
11:15 | |||||
11:30 | |||||
11:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
10:00 |
Stalo žaidimai
– 1grupė, užsiėmimo vadovas Valerij |
Stalo žaidimai
– 2grupė, užsiėmimo vadovas Valrij |
|||
10:15 | |||||
10:30 | |||||
10:45 | |||||
11:00 | |||||
11:15 | |||||
11:30 | |||||
11:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
11:00 |
Etno dirbtuvės
– 1gr. su lektore Ramune |
||||
11:15 | |||||
11:30 | |||||
11:45 | |||||
13:30 |
Etno dirbtuvės
– 2gr. su lektore Ramune |
||||
13:45 | |||||
14:00 | |||||
14:15 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
11:00 |
Pirštinių siuvinėjimas II gr.
– Su Egle Gile (1 užsiėmimas) |
||||
11:15 | |||||
11:30 | |||||
11:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
09:00 |
Pusryčiai su eilėraščiu
– |
||||
09:15 | |||||
09:30 | |||||
09:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
10:00 |
Šokio terapija (poroms)
– su trenere Viktorija (2gr.) |
Šokio terapija (poroms)
– su trenere Viktorija (1gr.) |
|||
10:15 | |||||
10:30 | |||||
10:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
11:00 |
Savarankiška tapyba
– Danguolė (868542655) |
Savarankiška tapyba
– |
|||
11:15 | |||||
11:30 | |||||
11:45 | |||||
12:00 | |||||
12:15 | |||||
12:30 | |||||
12:45 | |||||
13:00 | |||||
13:15 | |||||
13:30 | |||||
13:45 | |||||
14:00 | |||||
14:15 | |||||
14:30 | |||||
14:45 | |||||
15:00 | |||||
15:15 | |||||
15:30 | |||||
15:45 | |||||
16:00 | |||||
16:15 | |||||
16:30 | |||||
16:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
11:00 |
Žaislų nėrimas
– su užsiėmimo vadove Rugile (Oxsi Lėlės) |
||||
11:15 | |||||
11:30 | |||||
11:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
13:15 |
Pilatesas
– 2gr. su Trenere Agne |
Pilatesas
– 1gr su trenere Agne |
|||
13:30 | |||||
13:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
15:00 |
Žirgų terapija
– su poniuke Mistika |
Žirgų terapija
– su poniuke Mistika |
|||
15:15 | |||||
15:30 | |||||
15:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
13:00 |
Individualios Psichologo konsultacijos
– Individualios Psichologo konsultacijos ir/arba išvykos su gyventojais |
Individualios Psichologo konsultacijos
– Individualios psichologo konsultacijos gyventojams/šeimos nariams |
|||
13:15 | |||||
13:30 | |||||
13:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
15:00 |
Pilates su BOSU
– su trenere Irina 1gr. |
||||
15:15 | |||||
15:30 | |||||
15:45 | |||||
16:00 |
Pilates su BOSU
– su trenere Irina 2gr. |
||||
16:15 | |||||
16:30 | |||||
16:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
17:00 |
Zumba
– (pirmas) |
||||
17:15 | |||||
17:30 | |||||
17:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
11:00 |
Mezgimo klubas
– su Rita |
||||
11:15 | |||||
11:30 | |||||
11:45 |
Pirmadienis
-
Stalo tenisas
–
Visą dieną
-
Žaidimai
–
-
Kineziterapija
–
-
Anglų kalba
–
su lektore Birute
-
Tapyba su Rimvidu
–
su Rimvydu
-
"Prisiminimų popietė"
–
Grupinė konsultacija su psichologe
Antradienis
-
Stalo tenisas
–
Visą dieną
-
Linijiniai šokiai
–
Subtitlas
1 gr. pradedantieji.
-
Muzikos terapija
–
su meno terapiaute Snieguole
-
Kineziterapija
–
-
Stalo žaidimai
–
1grupė, užsiėmimo vadovas Valerij
-
Linijiniai šokiai
–
Subtitlas
2 gr. pažengę
-
Etno dirbtuvės
–
1gr. su lektore Ramune
-
Pirštinių siuvinėjimas II gr.
–
Su Egle Gile (1 užsiėmimas)
-
Linijiniai šokiai
–
Subtitlas
3 gr. pradedantieji
-
Linijiniai šokiai
–
Subtitlas
4 gr. pažengę
-
"Prisiminimų popietė"
–
Grupinė konsultacija su psichologe
-
Linijiniai šokiai
–
Subtitlas
5 gr. pradedantieji
-
Etno dirbtuvės
–
2gr. su lektore Ramune
-
Anglų kalba
–
su lektore Rita
Trečiadienis
-
Pusryčiai su eilėraščiu
–
-
Stalo tenisas
–
Visą dieną
-
Linijiniai šokiai
–
Subtitlas
Pasirodymų šokių grupė
-
Šokio terapija (poroms)
–
su trenere Viktorija (2gr.)
-
Žaidimai
–
-
Anglų kalba
–
su lektore Birute
-
Savarankiška tapyba
–
Danguolė (868542655)
-
Žaislų nėrimas
–
su užsiėmimo vadove Rugile (Oxsi Lėlės)
-
Pilatesas
–
2gr. su Trenere Agne
-
Kineziterapija
–
-
Žirgų terapija
–
su poniuke Mistika
Ketvirtadienis
-
Stalo tenisas
–
Visą dieną
-
Linijiniai šokiai
–
Subtitlas
1 gr. pradedantieji.
-
Muzikos terapija
–
su meno terapiaute Snieguole
-
Kineziterapija
–
-
Stalo žaidimai
–
2grupė, užsiėmimo vadovas Valrij
-
Linijiniai šokiai
–
Subtitlas
2gr. pažengę
-
Linijiniai šokiai
–
Subtitlas
3gr. pradedantieji
-
Linijiniai šokiai
–
Subtitlas
4 gr. pažengę
-
Individualios Psichologo konsultacijos
–
Individualios Psichologo konsultacijos ir/arba išvykos su gyventojais
-
Linijiniai šokiai
–
Subtitlas
5gr. pradedantieji
-
Anglų kalba
–
su lektore Rita
-
Pilates su BOSU
–
su trenere Irina 1gr.
-
Pilates su BOSU
–
su trenere Irina 2gr.
-
Zumba
–
(pirmas)
Penktadienis
-
Šokio terapija (poroms)
–
su trenere Viktorija (1gr.)
-
Žaidimai
–
-
Kineziterapija
–
-
Savarankiška tapyba
–
-
Mezgimo klubas
–
su Rita
-
Individualios Psichologo konsultacijos
–
Individualios psichologo konsultacijos gyventojams/šeimos nariams
-
Pilatesas
–
1gr su trenere Agne
-
Žirgų terapija
–
su poniuke Mistika
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
09:00 |
Stalo tenisas
– Visą dieną |
Stalo tenisas
– Visą dieną |
Pusryčiai su eilėraščiu
–
Stalo tenisas
– Visą dieną |
Stalo tenisas
– Visą dieną |
|
09:15 | |||||
09:30 |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 1 gr. pradedantieji. |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas Pasirodymų šokių grupė |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 1 gr. pradedantieji. |
||
09:45 | |||||
10:00 |
Žaidimai
–
Kineziterapija
– |
Muzikos terapija
– su meno terapiaute Snieguole
Kineziterapija
–
Stalo žaidimai
– 1grupė, užsiėmimo vadovas Valerij |
Šokio terapija (poroms)
– su trenere Viktorija (2gr.)
Žaidimai
– |
Muzikos terapija
– su meno terapiaute Snieguole
Kineziterapija
–
Stalo žaidimai
– 2grupė, užsiėmimo vadovas Valrij |
Šokio terapija (poroms)
– su trenere Viktorija (1gr.)
Žaidimai
–
Kineziterapija
– |
10:15 | |||||
10:30 |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 2 gr. pažengę |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 2gr. pažengę |
|||
10:45 | |||||
11:00 |
Anglų kalba
– su lektore Birute |
Etno dirbtuvės
– 1gr. su lektore Ramune
Pirštinių siuvinėjimas II gr.
– Su Egle Gile (1 užsiėmimas) |
Anglų kalba
– su lektore Birute
Savarankiška tapyba
– Danguolė (868542655)
Žaislų nėrimas
– su užsiėmimo vadove Rugile (Oxsi Lėlės) |
Savarankiška tapyba
–
Mezgimo klubas
– su Rita |
|
11:15 | |||||
11:30 |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 3 gr. pradedantieji |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 3gr. pradedantieji |
|||
11:45 | |||||
12:00 |
Tapyba su Rimvidu
– su Rimvydu |
||||
12:15 | |||||
12:30 |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 4 gr. pažengę |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 4 gr. pažengę |
|||
12:45 | |||||
13:00 |
"Prisiminimų popietė"
– Grupinė konsultacija su psichologe |
"Prisiminimų popietė"
– Grupinė konsultacija su psichologe |
Individualios Psichologo konsultacijos
– Individualios Psichologo konsultacijos ir/arba išvykos su gyventojais |
Individualios Psichologo konsultacijos
– Individualios psichologo konsultacijos gyventojams/šeimos nariams |
|
13:15 |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 5 gr. pradedantieji |
Pilatesas
– 2gr. su Trenere Agne |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 5gr. pradedantieji |
Pilatesas
– 1gr su trenere Agne |
|
13:30 |
Etno dirbtuvės
– 2gr. su lektore Ramune |
||||
13:45 | |||||
14:00 |
Anglų kalba
– su lektore Rita |
Kineziterapija
– |
Anglų kalba
– su lektore Rita |
||
14:15 | |||||
14:30 | |||||
14:45 | |||||
15:00 |
Žirgų terapija
– su poniuke Mistika |
Pilates su BOSU
– su trenere Irina 1gr. |
Žirgų terapija
– su poniuke Mistika |
||
15:15 | |||||
15:30 | |||||
15:45 | |||||
16:00 |
Pilates su BOSU
– su trenere Irina 2gr. |
||||
16:15 | |||||
16:30 | |||||
16:45 | |||||
17:00 |
Zumba
– (pirmas) |
||||
17:15 | |||||
17:30 | |||||
17:45 | |||||
18:00 | |||||
18:15 | |||||
18:30 | |||||
18:45 | |||||
19:00 | |||||
19:15 | |||||
19:30 | |||||
19:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
09:00 |
Stalo tenisas
– Visą dieną |
Stalo tenisas
– Visą dieną |
Stalo tenisas
– Visą dieną |
Stalo tenisas
– Visą dieną |
|
09:15 | |||||
09:30 | |||||
09:45 | |||||
10:00 | |||||
10:15 | |||||
10:30 | |||||
10:45 | |||||
11:00 | |||||
11:15 | |||||
11:30 | |||||
11:45 | |||||
12:00 | |||||
12:15 | |||||
12:30 | |||||
12:45 | |||||
13:00 | |||||
13:15 | |||||
13:30 | |||||
13:45 | |||||
14:00 | |||||
14:15 | |||||
14:30 | |||||
14:45 | |||||
15:00 | |||||
15:15 | |||||
15:30 | |||||
15:45 | |||||
16:00 | |||||
16:15 | |||||
16:30 | |||||
16:45 | |||||
17:00 | |||||
17:15 | |||||
17:30 | |||||
17:45 | |||||
18:00 | |||||
18:15 | |||||
18:30 | |||||
18:45 | |||||
19:00 | |||||
19:15 | |||||
19:30 | |||||
19:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
10:00 |
Žaidimai
– |
Žaidimai
– |
Žaidimai
– |
||
10:15 | |||||
10:30 | |||||
10:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
10:00 |
Kineziterapija
– |
Kineziterapija
– |
Kineziterapija
– |
Kineziterapija
– |
|
10:15 | |||||
10:30 | |||||
10:45 | |||||
11:00 | |||||
11:15 | |||||
11:30 | |||||
11:45 | |||||
12:00 | |||||
12:15 | |||||
12:30 | |||||
12:45 | |||||
14:00 |
Kineziterapija
– |
||||
14:15 | |||||
14:30 | |||||
14:45 | |||||
15:00 | |||||
15:15 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
11:00 |
Anglų kalba
– su lektore Birute |
Anglų kalba
– su lektore Birute |
|||
11:15 | |||||
11:30 | |||||
11:45 | |||||
14:00 |
Anglų kalba
– su lektore Rita |
Anglų kalba
– su lektore Rita |
|||
14:15 | |||||
14:30 | |||||
14:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
12:00 |
Tapyba su Rimvidu
– su Rimvydu |
||||
12:15 | |||||
12:30 | |||||
12:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
13:00 |
"Prisiminimų popietė"
– Grupinė konsultacija su psichologe |
"Prisiminimų popietė"
– Grupinė konsultacija su psichologe |
|||
13:15 | |||||
13:30 | |||||
13:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
09:30 |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 1 gr. pradedantieji. |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas Pasirodymų šokių grupė |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 1 gr. pradedantieji. |
||
09:45 | |||||
10:00 | |||||
10:15 | |||||
10:30 |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 2 gr. pažengę |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 2gr. pažengę |
|||
10:45 | |||||
11:00 | |||||
11:15 | |||||
11:30 |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 3 gr. pradedantieji |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 3gr. pradedantieji |
|||
11:45 | |||||
12:00 | |||||
12:15 | |||||
12:30 |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 4 gr. pažengę |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 4 gr. pažengę |
|||
12:45 | |||||
13:00 | |||||
13:15 |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 5 gr. pradedantieji |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 5gr. pradedantieji |
|||
13:30 | |||||
13:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
10:00 |
Muzikos terapija
– su meno terapiaute Snieguole |
Muzikos terapija
– su meno terapiaute Snieguole |
|||
10:15 | |||||
10:30 | |||||
10:45 | |||||
11:00 | |||||
11:15 | |||||
11:30 | |||||
11:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
10:00 |
Stalo žaidimai
– 1grupė, užsiėmimo vadovas Valerij |
Stalo žaidimai
– 2grupė, užsiėmimo vadovas Valrij |
|||
10:15 | |||||
10:30 | |||||
10:45 | |||||
11:00 | |||||
11:15 | |||||
11:30 | |||||
11:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
11:00 |
Etno dirbtuvės
– 1gr. su lektore Ramune |
||||
11:15 | |||||
11:30 | |||||
11:45 | |||||
13:30 |
Etno dirbtuvės
– 2gr. su lektore Ramune |
||||
13:45 | |||||
14:00 | |||||
14:15 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
11:00 |
Pirštinių siuvinėjimas II gr.
– Su Egle Gile (1 užsiėmimas) |
||||
11:15 | |||||
11:30 | |||||
11:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
09:00 |
Pusryčiai su eilėraščiu
– |
||||
09:15 | |||||
09:30 | |||||
09:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
10:00 |
Šokio terapija (poroms)
– su trenere Viktorija (2gr.) |
Šokio terapija (poroms)
– su trenere Viktorija (1gr.) |
|||
10:15 | |||||
10:30 | |||||
10:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
11:00 |
Savarankiška tapyba
– Danguolė (868542655) |
Savarankiška tapyba
– |
|||
11:15 | |||||
11:30 | |||||
11:45 | |||||
12:00 | |||||
12:15 | |||||
12:30 | |||||
12:45 | |||||
13:00 | |||||
13:15 | |||||
13:30 | |||||
13:45 | |||||
14:00 | |||||
14:15 | |||||
14:30 | |||||
14:45 | |||||
15:00 | |||||
15:15 | |||||
15:30 | |||||
15:45 | |||||
16:00 | |||||
16:15 | |||||
16:30 | |||||
16:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
11:00 |
Žaislų nėrimas
– su užsiėmimo vadove Rugile (Oxsi Lėlės) |
||||
11:15 | |||||
11:30 | |||||
11:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
13:15 |
Pilatesas
– 2gr. su Trenere Agne |
Pilatesas
– 1gr su trenere Agne |
|||
13:30 | |||||
13:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
15:00 |
Žirgų terapija
– su poniuke Mistika |
Žirgų terapija
– su poniuke Mistika |
|||
15:15 | |||||
15:30 | |||||
15:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
13:00 |
Individualios Psichologo konsultacijos
– Individualios Psichologo konsultacijos ir/arba išvykos su gyventojais |
Individualios Psichologo konsultacijos
– Individualios psichologo konsultacijos gyventojams/šeimos nariams |
|||
13:15 | |||||
13:30 | |||||
13:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
15:00 |
Pilates su BOSU
– su trenere Irina 1gr. |
||||
15:15 | |||||
15:30 | |||||
15:45 | |||||
16:00 |
Pilates su BOSU
– su trenere Irina 2gr. |
||||
16:15 | |||||
16:30 | |||||
16:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
17:00 |
Zumba
– (pirmas) |
||||
17:15 | |||||
17:30 | |||||
17:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
11:00 |
Mezgimo klubas
– su Rita |
||||
11:15 | |||||
11:30 | |||||
11:45 |
Pirmadienis
-
Stalo tenisas
–
Visą dieną
-
Žaidimai
–
-
Kineziterapija
–
-
Anglų kalba
–
su lektore Birute
-
Tapyba su Rimvidu
–
su Rimvydu
-
"Prisiminimų popietė"
–
Grupinė konsultacija su psichologe
Antradienis
-
Stalo tenisas
–
Visą dieną
-
Linijiniai šokiai
–
Subtitlas
1 gr. pradedantieji.
-
Muzikos terapija
–
su meno terapiaute Snieguole
-
Kineziterapija
–
-
Stalo žaidimai
–
1grupė, užsiėmimo vadovas Valerij
-
Linijiniai šokiai
–
Subtitlas
2 gr. pažengę
-
Etno dirbtuvės
–
1gr. su lektore Ramune
-
Pirštinių siuvinėjimas II gr.
–
Su Egle Gile (1 užsiėmimas)
-
Linijiniai šokiai
–
Subtitlas
3 gr. pradedantieji
-
Linijiniai šokiai
–
Subtitlas
4 gr. pažengę
-
"Prisiminimų popietė"
–
Grupinė konsultacija su psichologe
-
Linijiniai šokiai
–
Subtitlas
5 gr. pradedantieji
-
Etno dirbtuvės
–
2gr. su lektore Ramune
-
Anglų kalba
–
su lektore Rita
Trečiadienis
-
Pusryčiai su eilėraščiu
–
-
Stalo tenisas
–
Visą dieną
-
Linijiniai šokiai
–
Subtitlas
Pasirodymų šokių grupė
-
Šokio terapija (poroms)
–
su trenere Viktorija (2gr.)
-
Žaidimai
–
-
Anglų kalba
–
su lektore Birute
-
Savarankiška tapyba
–
Danguolė (868542655)
-
Žaislų nėrimas
–
su užsiėmimo vadove Rugile (Oxsi Lėlės)
-
Pilatesas
–
2gr. su Trenere Agne
-
Kineziterapija
–
-
Žirgų terapija
–
su poniuke Mistika
Ketvirtadienis
-
Stalo tenisas
–
Visą dieną
-
Linijiniai šokiai
–
Subtitlas
1 gr. pradedantieji.
-
Muzikos terapija
–
su meno terapiaute Snieguole
-
Kineziterapija
–
-
Stalo žaidimai
–
2grupė, užsiėmimo vadovas Valrij
-
Linijiniai šokiai
–
Subtitlas
2gr. pažengę
-
Linijiniai šokiai
–
Subtitlas
3gr. pradedantieji
-
Linijiniai šokiai
–
Subtitlas
4 gr. pažengę
-
Individualios Psichologo konsultacijos
–
Individualios Psichologo konsultacijos ir/arba išvykos su gyventojais
-
Linijiniai šokiai
–
Subtitlas
5gr. pradedantieji
-
Anglų kalba
–
su lektore Rita
-
Pilates su BOSU
–
su trenere Irina 1gr.
-
Pilates su BOSU
–
su trenere Irina 2gr.
-
Zumba
–
(pirmas)
Penktadienis
-
Šokio terapija (poroms)
–
su trenere Viktorija (1gr.)
-
Žaidimai
–
-
Kineziterapija
–
-
Savarankiška tapyba
–
-
Mezgimo klubas
–
su Rita
-
Individualios Psichologo konsultacijos
–
Individualios psichologo konsultacijos gyventojams/šeimos nariams
-
Pilatesas
–
1gr su trenere Agne
-
Žirgų terapija
–
su poniuke Mistika
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
09:00 |
Stalo tenisas
– Visą dieną |
Stalo tenisas
– Visą dieną |
Pusryčiai su eilėraščiu
–
Stalo tenisas
– Visą dieną |
Stalo tenisas
– Visą dieną |
|
09:15 | |||||
09:30 |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 1 gr. pradedantieji. |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas Pasirodymų šokių grupė |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 1 gr. pradedantieji. |
||
09:45 | |||||
10:00 |
Žaidimai
–
Kineziterapija
– |
Muzikos terapija
– su meno terapiaute Snieguole
Kineziterapija
–
Stalo žaidimai
– 1grupė, užsiėmimo vadovas Valerij |
Šokio terapija (poroms)
– su trenere Viktorija (2gr.)
Žaidimai
– |
Muzikos terapija
– su meno terapiaute Snieguole
Kineziterapija
–
Stalo žaidimai
– 2grupė, užsiėmimo vadovas Valrij |
Šokio terapija (poroms)
– su trenere Viktorija (1gr.)
Žaidimai
–
Kineziterapija
– |
10:15 | |||||
10:30 |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 2 gr. pažengę |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 2gr. pažengę |
|||
10:45 | |||||
11:00 |
Anglų kalba
– su lektore Birute |
Etno dirbtuvės
– 1gr. su lektore Ramune
Pirštinių siuvinėjimas II gr.
– Su Egle Gile (1 užsiėmimas) |
Anglų kalba
– su lektore Birute
Savarankiška tapyba
– Danguolė (868542655)
Žaislų nėrimas
– su užsiėmimo vadove Rugile (Oxsi Lėlės) |
Savarankiška tapyba
–
Mezgimo klubas
– su Rita |
|
11:15 | |||||
11:30 |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 3 gr. pradedantieji |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 3gr. pradedantieji |
|||
11:45 | |||||
12:00 |
Tapyba su Rimvidu
– su Rimvydu |
||||
12:15 | |||||
12:30 |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 4 gr. pažengę |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 4 gr. pažengę |
|||
12:45 | |||||
13:00 |
"Prisiminimų popietė"
– Grupinė konsultacija su psichologe |
"Prisiminimų popietė"
– Grupinė konsultacija su psichologe |
Individualios Psichologo konsultacijos
– Individualios Psichologo konsultacijos ir/arba išvykos su gyventojais |
Individualios Psichologo konsultacijos
– Individualios psichologo konsultacijos gyventojams/šeimos nariams |
|
13:15 |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 5 gr. pradedantieji |
Pilatesas
– 2gr. su Trenere Agne |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 5gr. pradedantieji |
Pilatesas
– 1gr su trenere Agne |
|
13:30 |
Etno dirbtuvės
– 2gr. su lektore Ramune |
||||
13:45 | |||||
14:00 |
Anglų kalba
– su lektore Rita |
Kineziterapija
– |
Anglų kalba
– su lektore Rita |
||
14:15 | |||||
14:30 | |||||
14:45 | |||||
15:00 |
Žirgų terapija
– su poniuke Mistika |
Pilates su BOSU
– su trenere Irina 1gr. |
Žirgų terapija
– su poniuke Mistika |
||
15:15 | |||||
15:30 | |||||
15:45 | |||||
16:00 |
Pilates su BOSU
– su trenere Irina 2gr. |
||||
16:15 | |||||
16:30 | |||||
16:45 | |||||
17:00 |
Zumba
– (pirmas) |
||||
17:15 | |||||
17:30 | |||||
17:45 | |||||
18:00 | |||||
18:15 | |||||
18:30 | |||||
18:45 | |||||
19:00 | |||||
19:15 | |||||
19:30 | |||||
19:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
09:00 |
Stalo tenisas
– Visą dieną |
Stalo tenisas
– Visą dieną |
Stalo tenisas
– Visą dieną |
Stalo tenisas
– Visą dieną |
|
09:15 | |||||
09:30 | |||||
09:45 | |||||
10:00 | |||||
10:15 | |||||
10:30 | |||||
10:45 | |||||
11:00 | |||||
11:15 | |||||
11:30 | |||||
11:45 | |||||
12:00 | |||||
12:15 | |||||
12:30 | |||||
12:45 | |||||
13:00 | |||||
13:15 | |||||
13:30 | |||||
13:45 | |||||
14:00 | |||||
14:15 | |||||
14:30 | |||||
14:45 | |||||
15:00 | |||||
15:15 | |||||
15:30 | |||||
15:45 | |||||
16:00 | |||||
16:15 | |||||
16:30 | |||||
16:45 | |||||
17:00 | |||||
17:15 | |||||
17:30 | |||||
17:45 | |||||
18:00 | |||||
18:15 | |||||
18:30 | |||||
18:45 | |||||
19:00 | |||||
19:15 | |||||
19:30 | |||||
19:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
10:00 |
Žaidimai
– |
Žaidimai
– |
Žaidimai
– |
||
10:15 | |||||
10:30 | |||||
10:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
10:00 |
Kineziterapija
– |
Kineziterapija
– |
Kineziterapija
– |
Kineziterapija
– |
|
10:15 | |||||
10:30 | |||||
10:45 | |||||
11:00 | |||||
11:15 | |||||
11:30 | |||||
11:45 | |||||
12:00 | |||||
12:15 | |||||
12:30 | |||||
12:45 | |||||
14:00 |
Kineziterapija
– |
||||
14:15 | |||||
14:30 | |||||
14:45 | |||||
15:00 | |||||
15:15 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
11:00 |
Anglų kalba
– su lektore Birute |
Anglų kalba
– su lektore Birute |
|||
11:15 | |||||
11:30 | |||||
11:45 | |||||
14:00 |
Anglų kalba
– su lektore Rita |
Anglų kalba
– su lektore Rita |
|||
14:15 | |||||
14:30 | |||||
14:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
12:00 |
Tapyba su Rimvidu
– su Rimvydu |
||||
12:15 | |||||
12:30 | |||||
12:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
13:00 |
"Prisiminimų popietė"
– Grupinė konsultacija su psichologe |
"Prisiminimų popietė"
– Grupinė konsultacija su psichologe |
|||
13:15 | |||||
13:30 | |||||
13:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
09:30 |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 1 gr. pradedantieji. |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas Pasirodymų šokių grupė |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 1 gr. pradedantieji. |
||
09:45 | |||||
10:00 | |||||
10:15 | |||||
10:30 |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 2 gr. pažengę |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 2gr. pažengę |
|||
10:45 | |||||
11:00 | |||||
11:15 | |||||
11:30 |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 3 gr. pradedantieji |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 3gr. pradedantieji |
|||
11:45 | |||||
12:00 | |||||
12:15 | |||||
12:30 |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 4 gr. pažengę |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 4 gr. pažengę |
|||
12:45 | |||||
13:00 | |||||
13:15 |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 5 gr. pradedantieji |
Linijiniai šokiai
– Subtitlas 5gr. pradedantieji |
|||
13:30 | |||||
13:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
10:00 |
Muzikos terapija
– su meno terapiaute Snieguole |
Muzikos terapija
– su meno terapiaute Snieguole |
|||
10:15 | |||||
10:30 | |||||
10:45 | |||||
11:00 | |||||
11:15 | |||||
11:30 | |||||
11:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
10:00 |
Stalo žaidimai
– 1grupė, užsiėmimo vadovas Valerij |
Stalo žaidimai
– 2grupė, užsiėmimo vadovas Valrij |
|||
10:15 | |||||
10:30 | |||||
10:45 | |||||
11:00 | |||||
11:15 | |||||
11:30 | |||||
11:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
11:00 |
Etno dirbtuvės
– 1gr. su lektore Ramune |
||||
11:15 | |||||
11:30 | |||||
11:45 | |||||
13:30 |
Etno dirbtuvės
– 2gr. su lektore Ramune |
||||
13:45 | |||||
14:00 | |||||
14:15 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
11:00 |
Pirštinių siuvinėjimas II gr.
– Su Egle Gile (1 užsiėmimas) |
||||
11:15 | |||||
11:30 | |||||
11:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
09:00 |
Pusryčiai su eilėraščiu
– |
||||
09:15 | |||||
09:30 | |||||
09:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
10:00 |
Šokio terapija (poroms)
– su trenere Viktorija (2gr.) |
Šokio terapija (poroms)
– su trenere Viktorija (1gr.) |
|||
10:15 | |||||
10:30 | |||||
10:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
11:00 |
Savarankiška tapyba
– Danguolė (868542655) |
Savarankiška tapyba
– |
|||
11:15 | |||||
11:30 | |||||
11:45 | |||||
12:00 | |||||
12:15 | |||||
12:30 | |||||
12:45 | |||||
13:00 | |||||
13:15 | |||||
13:30 | |||||
13:45 | |||||
14:00 | |||||
14:15 | |||||
14:30 | |||||
14:45 | |||||
15:00 | |||||
15:15 | |||||
15:30 | |||||
15:45 | |||||
16:00 | |||||
16:15 | |||||
16:30 | |||||
16:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
11:00 |
Žaislų nėrimas
– su užsiėmimo vadove Rugile (Oxsi Lėlės) |
||||
11:15 | |||||
11:30 | |||||
11:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
13:15 |
Pilatesas
– 2gr. su Trenere Agne |
Pilatesas
– 1gr su trenere Agne |
|||
13:30 | |||||
13:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
15:00 |
Žirgų terapija
– su poniuke Mistika |
Žirgų terapija
– su poniuke Mistika |
|||
15:15 | |||||
15:30 | |||||
15:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
13:00 |
Individualios Psichologo konsultacijos
– Individualios Psichologo konsultacijos ir/arba išvykos su gyventojais |
Individualios Psichologo konsultacijos
– Individualios psichologo konsultacijos gyventojams/šeimos nariams |
|||
13:15 | |||||
13:30 | |||||
13:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
15:00 |
Pilates su BOSU
– su trenere Irina 1gr. |
||||
15:15 | |||||
15:30 | |||||
15:45 | |||||
16:00 |
Pilates su BOSU
– su trenere Irina 2gr. |
||||
16:15 | |||||
16:30 | |||||
16:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
17:00 |
Zumba
– (pirmas) |
||||
17:15 | |||||
17:30 | |||||
17:45 |
Pirmadienis | Antradienis | Trečiadienis | Ketvirtadienis | Penktadienis | |
---|---|---|---|---|---|
11:00 |
Mezgimo klubas
– su Rita |
||||
11:15 | |||||
11:30 | |||||
11:45 |
Pirmadienis
-
Stalo tenisas
–
Visą dieną
-
Žaidimai
–
-
Kineziterapija
–
-
Anglų kalba
–
su lektore Birute
-
Tapyba su Rimvidu
–
su Rimvydu
-
"Prisiminimų popietė"
–
Grupinė konsultacija su psichologe
Antradienis
-
Stalo tenisas
–
Visą dieną
-
Linijiniai šokiai
–
Subtitlas
1 gr. pradedantieji.
-
Muzikos terapija
–
su meno terapiaute Snieguole
-
Kineziterapija
–
-
Stalo žaidimai
–
1grupė, užsiėmimo vadovas Valerij
-
Linijiniai šokiai
–
Subtitlas
2 gr. pažengę
-
Etno dirbtuvės
–
1gr. su lektore Ramune
-
Pirštinių siuvinėjimas II gr.
–
Su Egle Gile (1 užsiėmimas)
-
Linijiniai šokiai
–
Subtitlas
3 gr. pradedantieji
-
Linijiniai šokiai
–
Subtitlas
4 gr. pažengę
-
"Prisiminimų popietė"
–
Grupinė konsultacija su psichologe
-
Linijiniai šokiai
–
Subtitlas
5 gr. pradedantieji
-
Etno dirbtuvės
–
2gr. su lektore Ramune
-
Anglų kalba
–
su lektore Rita
Trečiadienis
-
Pusryčiai su eilėraščiu
–
-
Stalo tenisas
–
Visą dieną
-
Linijiniai šokiai
–
Subtitlas
Pasirodymų šokių grupė
-
Šokio terapija (poroms)
–
su trenere Viktorija (2gr.)
-
Žaidimai
–
-
Anglų kalba
–
su lektore Birute
-
Savarankiška tapyba
–
Danguolė (868542655)
-
Žaislų nėrimas
–
su užsiėmimo vadove Rugile (Oxsi Lėlės)
-
Pilatesas
–
2gr. su Trenere Agne
-
Kineziterapija
–
-
Žirgų terapija
–
su poniuke Mistika
Ketvirtadienis
-
Stalo tenisas
–
Visą dieną
-
Linijiniai šokiai
–
Subtitlas
1 gr. pradedantieji.
-
Muzikos terapija
–
su meno terapiaute Snieguole
-
Kineziterapija
–
-
Stalo žaidimai
–
2grupė, užsiėmimo vadovas Valrij
-
Linijiniai šokiai
–
Subtitlas
2gr. pažengę
-
Linijiniai šokiai
–
Subtitlas
3gr. pradedantieji
-
Linijiniai šokiai
–
Subtitlas
4 gr. pažengę
-
Individualios Psichologo konsultacijos
–
Individualios Psichologo konsultacijos ir/arba išvykos su gyventojais
-
Linijiniai šokiai
–
Subtitlas
5gr. pradedantieji
-
Anglų kalba
–
su lektore Rita
-
Pilates su BOSU
–
su trenere Irina 1gr.
-
Pilates su BOSU
–
su trenere Irina 2gr.
-
Zumba
–
(pirmas)
Penktadienis
-
Šokio terapija (poroms)
–
su trenere Viktorija (1gr.)
-
Žaidimai
–
-
Kineziterapija
–
-
Savarankiška tapyba
–
-
Mezgimo klubas
–
su Rita
-
Individualios Psichologo konsultacijos
–
Individualios psichologo konsultacijos gyventojams/šeimos nariams
-
Pilatesas
–
1gr su trenere Agne
-
Žirgų terapija
–
su poniuke Mistika
Vienkartiniai užsiėmimai
Vasario 23 d. 18 val. Ι Skudurbalis Ι Viešos drabužių ir daiktų mainytuvės.
Vasario 27 d. 16 val. Ι Koncertas „Dovanojame Jums muziką” Ι Dalyvauja Vilniaus miesto muzikos ir meno mokyklų mokiniai Ι Būtina registracija tel. 869693149.
Kovo 1 d. 12.30 val. Ι Liečiamosios knygos pristatymas Ι Lietuvos audiosensorinė biblioteka praves liečiamųjų knygų silpnaregiams ir neregiams vaikams edukaciją (šiemet gaminsime ir pačias knygas renkdarbių užsiėmimuose) Ι Registracija tel. 869693149
KONTAKTAI
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.